购买 CBRLDSH2-100-TR13-PBFREE | CBRLDSH2-100-TR13-PBFREE数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CBRLDSH2-100-TR13-PBFREE
CBRLDSH2-100-TR13-PBFREE
CBRLDSH2-100-TR13-PBFREE
仅供参考
制造商 Central Semiconductor Corp
描述 BRIDGE RECT 1P 100V 2A 4LPDIP
送货服务
CBRLDSH2-100-TR13-PBFREE参数
技术Schottky
电压 - 峰值反转(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)2 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If840 mV @ 2 A
电流 - 反向泄漏@Vr4 µA @ 100 V
工作温度-55°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱4-SMD, Gull Wing
供应商设备包4-LPDIP
CBRLDSH2-100-TR13-PBFREE Packaging
Insepction
CBRLDSH2-100-TR13-PBFREE FAQ
  • 1. How to order CBRLDSH2-100-TR13-PBFREE on Heisener?
  • 3. Are the CBRLDSH2-100-TR13-PBFREE price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CBRLDSH2-100-TR13-PBFREE?
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。